Jesenné obdobie je v plnom prúde a s ním sa ruka v ruke drží aj jesenná atmosféra, ktorú dosiahnete za pomoci pôsobivej dekorácie. Či už chcete strašidelnú halloweensku scenériu, alebo elegantné usporiadanie prvkov, prinášame Vám 5 originálnych nápadov, ako by mohla vyzerať jesenná výzdoba Vašich vchodových dverí!

1.      Vidiecka terasa so strašiakom

S týmto bujarým dizajnom prenesiete jesenné žatevné polia až k vchodovým dverám. Kopy sena a rastliny v kvetináčoch obklopené tekvicami dodajú tú pravú jesennú atmosféru Vašim vchodovým dverám. Parádny strašiak bude „chrániť“ vašu úrodu a hostí štýlovo pozývať dovnútra. Dlhé, krásne kukuričné stonky dotvárajú tento kreatívny motív.

2.      Vintage jesenná výzdoba

Čisté, biele tekvice slúžia ako základ tejto extravagantnej jesennej výzdoby vchodových dverí a vytvárajú klasický vzhľad. Dolaďte ich bielymi chryzantémami v kvetináčoch, aby vyzdobili vchodové dvere z obidvoch strán.

Pekným, jednoduchým vencom z vetvičiek vytvoríte estetický prvok na privítanie očakávanej návštevy. Ak chcete zvýrazniť takúto atmosféru aj v noci, mali by ste pozdĺž dekorácie vložiť niekoľko svetiel. Zaujímavé druhy svietenia môžete získať so zľavou, ak použijete zľavový kupón na svetla.sk.

3.      Halloweenska jesenná výzdoba

Vyskúšajte svoje vchodové dvere spestriť umelou pavučinou a to tak, že ju strategicky rozmiestnite. Predtým môžete vchodové dvere obaliť čiernou látkou, aby pavučinu bolo vidieť už z diaľky. Umelí dúšikovia po bokoch vchodu môžu upútať pozornosť aj tých najmenších

🎃 Zaujímavosť: V súčasnosti je Halloween druhým najväčším komerčným sviatkom v Amerike. Je na druhom mieste hneď po Vianociach!

V dnešnej dobe nájdete na trhu veľa zaujímavých dekorácií, ktoré dodajú Vášmu domu ten správny strašidelný nádych. Čo tak postaviť pred dvere múmiu, čarodejnicu, či veselé svietiace tekvice? Zaobstarajte si takéto doplnky vo veľkom množstve so zľavou na topvyrobky.sk, aby bola Vaša jesenná výzdoba nezabudnuteľná!

4.      Jeseň na štýl ozdobných rastlín

Náš tip na krásne jesenné aranžmá spočíva vo veľkom množstve črepníkových kvetov, ozdobných kríčkov a iných rastlín, vďaka ktorým Vaše vchodové dvere vyniknú. Táto expozícia rastliniek vytvorí príjemný a hrejivý vchod pre rodinu a Vašich blízkych. Roztomilé pozinkované kvetináče dodajú rastlinám jemný tón.

Ak k Vašim dverám vedú schody, môžete ich vyplniť rozsiahlym zástupom dekoratívnych kríkov. Takto vytvoríte jesennú kaskádovitú prehliadku, ktorá bude potešením pre nejedného obdivovateľa. Nakúpte si dekoratívne rastlinky a kríky vo výhodnej cene a to tak, že si uplatníte merkury market zľavový kód.

5.      Drevený štýl s umelými rastlinami

Zaveste si na dvere uvítaciu tabuľku v drevenom štýle, aby sa každý hosť cítil pri návšteve u Vás vítaný. Ak máte k dispozícií menšie druhy drevených paliet, môžete ich umiestniť na bok od vchodových dvier a strategicky na ne položiť zopár tekvíc. Celkový vzhľad sa dá zvýrazniť aj krásnym umelým kvetinovým vencom.

Výhoda umelých vencov spočíva v tom, že sa dajú dostať vo viacerých jesenných farbách, ako je červená, oranžová, aj žltá. Vyberte si svoj ideálny dekoratívny veniec aj iné jesenné výzdoby s využitím zľavy na dedoma.sk.

Popustite uzdu fantázie!

Ikonické farby a vône jesene vyvolávajú pocity pohody a tepla. Príprava a dekorovanie Vášho domova znamená, že doň začleníte svieže vône, teplé farby a celkovú pohodu, ktorá vyplýva z kratších dní a dlhších nocí. Jesenná výzdoba pred vchodovými dverami vo výsledku vytvorí akúsi oázu tohto príjemného ročného obdobia.

💡 Ak ste fanúšikom DIY, teda „urob si sám“, môžete sa inšpirovať desiatimi tipmi na jesennú dekoráciu, ktorú si ľahko pripravíte doma!