Katka Jakeš, za slobodna Katka Štumpfová sa do povedomia verejnosti dostala predovšetkým vďaka populárnej súťaži Let´s Dance. Táto tanečnica zaujala skvelými tanečnými kreáciami, atraktívnym vzhľadom a vyšportovanou postavou. Aj tieto kvality jej zaručili, že zostala v povedomí mnohých ľudí a tým si zaručila pomerne pestrú kariéru.

V minulosti sa jej kariéra sľubne rozvíjala v New Yorku, no kvôli rodine sa rozhodla zostať na Slovensku. Tu sa spojila s dlhoročnou priateľkou Ivanou Gáborik a založili spoločný biznis s oblečením a doplnkami. Pri tehotenstve sa však Katka biznisu vzdala a venovala sa naplno svojej harmonickej rodine.

Katka Jakeš vek

V súčasnosti 33 ročná Katka si prežívala trochu krušné obdobie vo svojom osobnom živote. Manželská aféra sa dostala aj na verejnosť a v médiách sa vo veľkom objavovalo jej meno predovšetkým v súvislosti s jej manželom Borisom. Boris Jakeš tvoril so známou blondínkou pár niekoľko rokov a mali spolu dcéru Izabelku. Zábery spokojnej rodiny Katka vo veľkom prezentovala aj na sociálnych sieťach, kde s nástupom rodinnej krízy, ustúpili aj harmonické obrázky ich rodinného života.

Tento fakt nezostal bez povšimnutia a začala sa hľadať odpoveď na otázku : „Čo sa stalo s dokonalou rodinou?“. Podľa informácií uverejnených pre médiá sa Katka s manželom rozišli, pričom sa odsťahovala aj s dcérkou k rodičom. Opustila tak spoločnú vilu nad Bratislavou a spoločné chvále trávi v rodinnom zázemí.

Katka Jakeš manžel

Boris Jakeš je podnikateľ, ktorý sa s Katkou na verejnosti dlho neukazoval, aj napriek tomu, že už tvorili pár. Obidvaja si totiž radi strážili svoje súkromie, o čom svedčí aj ich tajný sobáš v roku 2016. Po svadbe sa Jakešovci tešili aj zo spoločnej ratolesti – dcérky Izabelky. Fotky ich dokonalého spoločného bývania a harmonickej rodinnej atmosféry pútali pozornosť na sociálnych sieťach. Možno to však za fotkami vyzeralo úplne inak – to však už len medzi nimi.

Katka Jakeš rozvod

Aj keď manželia v súčasnosti spolu nebývajú, o rozvode sa verejne nezmienili. Celkovo sú v tejto súkromnej otázke zdržanliví a médiám neposkytujú informácie o ďalších plánoch. Je len teda na samotnej dvojici, či sa veci urovnajú, alebo pôjdu každý svojou cestou. Svoje súkromie si naďalej strážia, no Katka aj teraz pravidelne prispieva na svojich sociálnych sieťach s príspevkami z každodenného života.