Leto je obdobím, kedy nedáte dopustiť na módne blúzky. Je to všetko o tom, aby ste vyzerali skvele a cítili sa skvele vo svojom oblečení. Preto je tiež potrebné zvoliť si správne doplnky, ktoré spríjemnia trávenie času vonku a zároveň budú štýlové. Čo sa oplatí mať v šatníku?

Slušná kabelka

V lete je veľká kabelka jednoducho nenahraditeľná. Môže sa hodiť ako vychytávka na pláž, na prechádzku alebo do práce. Zmestí sa do nej fľaša vody, osviežujúce obrúsky, deodorant a možno aj oblečenie na prezlečenie. Kožené kabelky vo variante XL sú navyše veľmi módne. Môžu byť zaujímavým doplnkom v každej štylizácii. 

Osobitnú pozornosť si zaslúžia kožené kabelky. Skvele fungujú aj na pláži, pretože ich materiál nedovolí piesku dostať sa dovnútra tašky. Vďaka tomu sú veci v nej uložené ozaj bezpečné. Kabelka je jedným z najpotrebnejších dámskych doplnkov. Je ťažké si predstaviť štylizáciu bez jej použitia. Niekedy sa dokonca oplatí mať niekoľko rôznych kabeliek, aby ste ich vymenili v závislosti od nálady a charakteru situácie. Musíte však pamätať na to, že všetky veci musíte zakaždým vložiť do novej kabelky.

Slnečné okuliare

Leto to sú slnečné okuliare. Mali by sa bez pardonu nájsť v každej štylizácii. Poslúžia pri jazde autom v oslepujúcom svetle, ale osvedčia sa aj pri odpočinku pod mrakom. Štýlové okuliare by mali byť veľké a esteticky orámované. Dobré je mať aj puzdro na okuliare, ktoré môžete vložiť do kabelky, aby sa nepoškodili. Takéto puzdro tiež pomôže udržať vaše okuliare v dobrom stave počas celej zimy, keď nie sú potrebné.

 

Slamený klobúk

V horúcom počasí je veľmi dôležité správne chrániť hlavu. Ľahko môže dôjsť k spáleniu od slnka a niekedy dokonca k úpalu. Preto môže byť dobré zakryť si hlavu dobre padnúcou pokrývkou hlavy.  Týmto spôsobom sa môžete ochrániť pred prehriatím a široký okraj môže poskytnúť určitú ochranu jemnej pokožke tváre. Vďaka nemu je oveľa menšie riziko prílišného opálenia. To je veľmi dôležité najmä v prípade ľudí so svetlou pokožkou, ktorí sa rýchlo spália a vyzerajú ako rak. Treba tiež zdôrazniť, že klobúk je mimoriadne štýlovou vychytávkou. Bude vyzerať zaujímavo v kombinácii so všetkým oblečením z vášho šatníka.

Sandále na tenkom remienku

V lete sa treba starať aj o nohy. V plnej obuvi sa prehrejú a to nikto nechce. Z tohto dôvodu je dobré zvoliť pohodlné a mäkké sandále z tenkých remienkov. Sú zaujímavou propozíciou vzhľadom na svoju priedušnosť. Pokožka v nich môže bez problémov dýchať. Aby bola štylizácia udržaná v jednom štýle, mali by ste si vybrať kožené sandále v odtieni, ktorý ladí s farbou veľkej kabelky. Celé to vďaka tomu pôsobí zaujímavejšie a zároveň sa dá považovať za premyslenú sadu.

Zdroj foto: Halay Alex / Shutterstock.com